Matuszaki i Matuszczaki! Orzeł - Sokół 2:0!

To był udany weekend dla naszych piłkarzy! Orzeł Pęckowo po ciężkim boju z Nielbą II Wągrowiec podejmował na własnym terenie Sokół Szamocin. Sokół który jak na razie jest największym rozczarowaniem obecnych rozgrywek albowiem nie zanotowali na swoim koncie zadnego punktu. Z takimi drużynami gra się szczególnie ciężko tym bardziej ze w poprzednim sezonie Orzeł przegrał dwukrotnie z Szamocinem. Okazję do słodkiej piłkarskiej zemsty pomarańczowo – czarni nie zmarnowali i pokonali pewnie Sokoła Szamocin 2:0.

Trener Sikora w sobotnim spotkaniu postawił na następujących piłkarzy:

Bramkarz: Tomasz Osek

Obrońcy: Dawid Sauermann, Bartosz Górny, Łukasz Wojna, Patryk Sauermann

Pomoc: Robert Błoch, Filip Bździel, Mateusz Matuszczak, Paweł Nowak, Mariusz Malchrzycki

Atak: Andrzej Matuszczak.

Głównymi aktorami w tym meczu byli dwaj Panowie – Matuszak i Matuszczak. Ten pierwszy Andrzej M. otworzył wynik spotkania po pięknym crossowym podaniu Roberta Błocha. Drugi Mateusz M. zdobył gola po błędzie obrońców Szamocina. Bez kozery Matiego zwą „Mati – gool” albowiem Mateusz Matuszczak wyrasta na lidera strzelców naszego zespołu mając na swoim koncie już 3 bramki , dorzucając do tego liczbę asyst wygląda to bardzo dobrze! Oby tak dalej „Mati”!. Cieszy pewna postawa Tomka Oska, który przy nieobecności Bartłomieja Sobonia zaliczył bardzo udany występ w bramce a co najważniejsze na „0” z tyłu. Nasi obrońcy też tutaj maja swój duży udział. Wreszcie przełamał się wspomniany Andrzej M. (Matuszak), dla którego była to pierwsza bramka w tym sezonie. Andrzeju liczymy na więcej!. Z bardzo dobrej strony pokazał się Mikołaj Judkowiak, który będąc liderem zespołu juniorów bardzo dobrze wygląda na tle starszych kolegów. Widać, że ciężka praca na treningach przynosi efekt i Trener Sikora może bez wahania stawiać na Mikołaja. Mamy nadzieje ze doczekamy w końcu gola naszego młodego zawodnika.

Naszej drużynie przypisujemy 3 punkty i liczymy na dobrą postawę naszych piłkarzy w meczu z liderem – Płomieniem Połajewo. A ten już w najbliższą niedzielę!